Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kto taką nazwę wymyślił? Przecież to nei ma sensu nie ma takiej grupy jak Dzieci Zjednoczonej Europy, nie ma nawet czegoś takiego jak Zjednoczona Europa. Ja bym tam nie chciał do takiej szkoły ani chodzić, ani dziecka posyłać.
Wicie Wicie, że g..o wicie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unia Europejska rozpadnie się prędzej czy później, ufanie jej bezgranicznie sięga dna. Jestem za naszą "NASZĄ!" kulturą i sztuką. Mamy przecież tyle dobrych postaci bajkowych, koziołek matołek itp. Trzeba uczyć tego, co jest nasze. Już gimbaza nie wie kto to Sienkiewicz, Mickiewicz, Skłodowska i będzie coraz gorzej. Jest postęp dobry, ale też i taki, który na zatracenie prowadzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
F.Y.M i Wit to jedna i ta sama osoba , a w dodatku analfabeta. Na pewno wielbiciel "mądrych" radnych,a może i jeden z nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może, panie Tułajew, "siostry Bernardetty z Zabrza"? taka na nią teraz nagonka, przyda się wsparcie nieboraczce, taka zasłużona w pracy z dziećmi... I prawomyślnie by było; skoro JP II i Matka Teresa z Katapulty już zajęci to chociaż ona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmienic radnych przy najbliższych jesiennych wyborach. Skoro oni nie szanują swoich wyborców to Wy tez ich olejcie. To jest w Waszych rekach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze że sie stawiają zamiast jak barany przyjmować propagandę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej jak by szkoła nosiła dumnie imię Godzilli.Dzieciaki będą wprost zachwycone no i dość dobrze się kojarzy.Nie to co ta niegodziwa propozycja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
F.Y.M i Wit to jedna i ta sama osoba , a w dodatku analfabeta. Na pewno wielbiciel "mądrych" radnych,a może i jeden z nich.
  Gdzie tu widzisz związek, bo ja widzę tylko przeciwieństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza nazwato szkoła im.,,Jacka i Placka"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmienic radnych przy najbliższych jesiennych wyborach. Skoro oni nie szanują swoich wyborców to Wy tez ich olejcie. To jest w Waszych rekach
Tułajew pierwszy d odstrzału i pamiętać trzeba o Siczku bo ten już się wije żeby się dobrze ustawić przed kolejnymi wyborami. Ten nic nie robi tylko dba o własną d..ę już tyle lat.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale do Europejskigokoryta to Tułajew pierwszy się pcha. Wyborcy, mieszkańcy Lublina,proszę Was. W następnych wyborach uchroncie miasto przed Tułajewem...
Tak nam dopomóż Boże..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nazwy świętojebliwych już zajęto- to może innego- św. Druszlaka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska jest w Europie i kojarzenie Europy tylko z dewiacjami jest chore. Radni Lublina są jak pokazuje ten przykład idiotami, którzy nie powinni zarządzać miastem.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
de.bile z PIS.... Pitucha z Tułajewem tylko się prześcigają w coraz to głupszych powodach do pokazania się na mównicy. Dla mnie Ci ludzie to jedna wielka pomyłka. Pokazują tylko, że jeśli nic inteligentnego i rzeczowego się nie ma do powiedzenia to trzeba pierdolić głupoty. Szkoda że są finansowani z naszych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dzieci Zjednoczonej Europy" to bardzo odpowiednie logo wszystkich szkół w Polsce. Po ukończeniu szkoły dzieci zmuszeni są przez własną Ojczyznę udać się za chlebem do tej zjednoczonej europy. Tyle tylko że ta nazwa nie dla absolwentów akurat tej szkoły bo ich nikt tam w europie nie zechce z wiadomych ułomności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczą pewnie że nazwa szkołę imieniem Ojca dyrektora Kaczogrodu  skoro dzieci Europy im nie pasują poza tym jakie ma znaczenie patron i imienia jakiego będzie szkoła byle dzieci były uczone należycie czyż nie tak powinno być? Lepiej by się Dzikami biegającymi samopas zajęli nim się coś komuś stanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta nazwa jest szokująca – mówił Sylwester Tułajew, szef opozycyjnego klubu PiS.
  Szokujący to jest obskurantyzm i kołtuństwo radnych z PiS, zaś hipokryzja Tułajewa pretendującego do europarlamentu jest po prostu porażająca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu niech nazwą szkołę imieniem Euro Sierot . MI nazwa kojarzy się z dziecmi które widzą od święta rodziców bo ci drudzy muszą za chlebem pracować w ten nieszczęsnej jołropie. Durna nazwa nie wiem co za idiota ją wymyślił. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu niech nazwą szkołę imieniem Euro Sierot . MI nazwa kojarzy się z dziecmi które widzą od święta rodziców bo ci drudzy muszą za chlebem pracować w ten nieszczęsnej jołropie. Durna nazwa nie wiem co za idiota ją wymyślił. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dzieci Zjednoczonej Europy" to bardzo odpowiednie logo wszystkich szkół w Polsce. Po ukończeniu szkoły dzieci zmuszeni są przez własną Ojczyznę udać się za chlebem do tej zjednoczonej europy. Tyle tylko że ta nazwa nie dla absolwentów akurat tej szkoły bo ich nikt tam w europie nie zechce z wiadomych ułomności.
Dokładnie tak... Zeby było prościej i mogły to zrozumieć to tępaki zwane lemingami moze nazwa: "Taniej siły roboczej zjednoczonej Europy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...